Головна Новини Перестало битися серце підполковника Володимира Войнарського

Перестало битися серце підполковника Володимира Войнарського

Колегія Головного управління внутрішніх справ в Тернопільській області, друзі та співробітники в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті колеги Войнарського Володимира Володимировича.
Талановитий, успішний, розумний, зі щирим і добрим серцем, чистою і світлою душею та відкритою усмішкою…таким його запам’ятаємо назавжди.
Володимир прослужив в ОВС з 1996 року, пройшовши шлях від оперуповноваженого карного розшуку  Тернопільського міського управління до начальника сектору професiйної пiдготовки управлiння кадрового забезпечення УМВС Укpаїни в Тернопiльськiй областi. За віддану службу неодноразово був  нагороджений  відомчими відзнаками, подяками та грамотами.
У 2014 році, вийшовши на пенсію, підполковником міліції, продовжив працювати  провiдним спецiалiстом сектору професiйної пiдготовки управлiння кадрового забезпечення, а з 2015 року  по теперішній час працював вчителем фізкультури у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.
 Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, котра  залишила по собі добрі справи та чесно прожила своє життя. У нашій пам’яті Володимир Володимирович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here