Головна Новини Переніс 27 операцій, втратив кінцівку і планує повернутися до побратимів, – історія...

Переніс 27 операцій, втратив кінцівку і планує повернутися до побратимів, – історія мужнього захисника

З протезом — на фронт. Такою є мрія військового Владислава Білецького. Хлопець переніс важке поранення, залишився без кінцівки та мав 27 операцій. Свою історію захисник Владислав розповів нашій знімальній групі.

Захиснику усього 22, він з Кіровоградщини. Службу розпочав після коледжу, підписавши контракт в 2021 році. Службу проходив в 95-тій окремій десантно-штурмовій бригаді, повідомляє Тернопіль 1.

Владислав каже, був готовий, що ворог таки нападе знову, але не думав, що настільки масштабно. 24 лютого був готовий до бою, але переживав за своїх рідних. Повномасштабний напад шокував усіх, але сім’я Владислава нікуди не втекла. Батько переконував, що Україна вистоїть. Водночас Владислав розумів – він будь-якою ціною виконає бойове завдання. Тим паче поруч такі ж рішучі побратими.

“Війну ми зустріли на Горлівському напрямку. Вели бої в Долині, Довгенькому, Краснопіллі. Потім приймали участь в звільнені Харківщини. Згодом я був в напрямку Кремінної і там отримав поранення”, — розповідає військовий.

Військовий наступив на протипіхотну міну, йому відірвало ногу. Згадує, поранення отримали і побратими. Тому думав не лише про себе. Також у нього не було усвідомлення, що залишився без ноги. Владислава одразу відправили на точку евакуації, а потім в Краматорськ, для реампутації. Далі — лікарні Дніпра і Тернополя. Загалом 27 операцій. Воїну поставили протез, стартувала реабілітація.