Головна Новини Пенсіонери Тернопільщини в травні отримають проіндексовані пенсії

Пенсіонери Тернопільщини в травні отримають проіндексовані пенсії

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій з 1 травня.

☝️Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11.

❗️На Тернопільщині такий перерахунок проведено автоматично (без особистих звернень) 253951 пенсіонеру, з них підвищення отримали 197179 (або 77,6%) осіб.

?Виплата проіндексованих пенсій проводитиметься з 4 травня 2020 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”.

?Відповідно до згаданого рішення Уряду, розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше 100 гривень.

?Крім того враховано, що розмір пенсійних виплат в одержувачів пенсій, призначених згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які набули необхідного страхового стажу (35 років чоловіки та 30 років жінки), не може бути нижче 2100 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here