Головна Новини “Пацієнт” з Шумщини збрехав, що в нього коронавірус і викликав “швидку” замість...

“Пацієнт” з Шумщини збрехав, що в нього коронавірус і викликав “швидку” замість таксі. Відео

Відповідне відео виклала завідувачка Шумської підстанції екстренної медичної Ірина Білоока. На відео зафіксована розмова із нетверезим жителем села Башківці Шумського району, який викликав “швидку”, збрехавши диспетчеру, що контактував із хворими на коронавірус. На час прибуття медиків чоловік вже пішов з дому, карета  перестріла його на вулиці. Впізнали без проблем, адже, як стає зрозуміло, це – “постійний клієнт”. Мережа обурилася через безвідповідальність чоловіка, героя відео багато хто впізнав і розповів про нього.

“Тетяна Юревич-Щерба пише:  “Він каже:”я приїхав з Італії, привіз пачку грошей не маю де діти”. у цьому і є причини, того, що багато хто з заробітчан не сидять на обсервації.

Лікар Ірина Білоока пояснила, що він ніде не був, це диспетчерів обманув, щоб ми приїхали і доставили в район, автобуси ж не їздять. Постійний клієнт”.

“Це Башковецький ходячий “в!рус” часом л!таючий на велосипед! як на реактивн!й ракет! раз!в 50 з одного к!нця села в другий наприклад у п’ятницю”, – пише Надія Кукелко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here