Головна Новини Патрульні у Тернополі продовжують затримувати осіб із зброєю та наркотиками

Патрульні у Тернополі продовжують затримувати осіб із зброєю та наркотиками

За минулі вихідні патрульні виявили одразу трьох громадян, які мали при собі заборонені предмети.

В ході патрулювання на вулиці Львівській, інспектори помітили громадянина, який при появі охоронців порядку, почав помітно нервувати. Поліцейські підійшли до чоловіка та відповідно до ст. 34 ЗУ “Про Національну поліцію” провели поверхневу перевірку. В результаті якої, патрульні виявили у громадянина предмет, схожий на зброю. Відносно знайденого останній не надав жодних дозвільних документів, тож поліцейські викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування всіх обставин цієї події.

Наступного чоловіка інспектори роти тактико-оперативного реагування помітили на вулиці Бродівській, він намагався зникнути з поля зору охоронців порядку. Поліцейські підійшли до громадянина, та на підставі статті 34 ЗУ “Про Національну поліцію” провели поверхневу перевірку, в результаті якої виявили у чоловіка лікарські препарати “Блістер Субітекс” та сліп пакет наповнений зеленою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. Громадянин відмовився пояснювати ТОРівцям звідки в нього виявлені речовини, тож поліцейські викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування всіх обставин події.

Інший чоловік намагався втекти від патрульного автомобіля на вулиці Дубовецькій. Поліцейські зупинили його та провівши поверхневу перевірку, виявили у громадянина лікарські препарати “Блістер Субітекс” та згорток із таблетками білого кольору. На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування всіх обставин події.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here