Головна Новини Патрульні розчищають Тернопіль від автомобілів

Патрульні розчищають Тернопіль від автомобілів

Штраф у розмірі 510 гривень відповідно до статті 122 частина 3  кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил зупинки, стоянки, що створюютьперешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, доведеться оплатити мешканцю обласного центру. Чоловік припаркувався у недозволеному місці під дорожнім знаком.Патрульні поліцейські склали протокол, а автомобіль евакуювали.

– До нас надійшов дзвінок від мешканців зі скаргою про порушення правил паркування,розповідає заступник командира 4-ої роти першого батальйону патрульної поліції містаТернополя Юрій Сидорко. – Оскільки власника не було поруч,  ми прийняли рішенняевакуювати авто.

Водій “Тойоти” повернувся до власного транспорту, коли його вже завантажили на евакуатор. На жодні вмовляння спростити процедуру патрульні не піддалися. Вони заявили, що згідно закону таких моментів не передбачено.

– Виноситься вам постанова і ви з нею йдете на арештмайданчик, який знаходиться наЗбаразькому КП в селі Байківці і отримуєте свій транспортний засіб, – повідомили порушникупатрульні.

Тернополяни кажуть, що за час роботи на вулицях обласного центру патрульнихполіцейських, водії автомобілів намагаються менше порушувати правила дорожнього руху,зменшилася кількість заторів та  автівок припаркованих з порушеннями.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here