![politsiia](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/politsiia-640x294.jpg)
Учора, близько 23-ї години, на спецлінію 102 звернулася схвильована жінка, яка повідомила, що загубила ключі від квартири, скоро починається комендантська година і вона не знає куди звернутися за допомогою.
Інспектори прибули за потрібною адресою, де на них чекала заявниця. Громадянка пояснила, що вона не місцева, разом з донькою переїхала з Луганської області, не знають міста та не мають до кого звернутися за допомогою.
Патрульні заспокоїли жінку, разом з громадянкою перевірили прилеглу територію та в парковій зоні знайшли її загублені речі.
Жінка була щиро вдячна патрульним за ефективну та оперативну допомогу.