Головна Новини Партрульні виконали місію – завадили злочину

Партрульні виконали місію – завадили злочину

міліція

міліціяСпівробітники патрульно-постової служби Тернопільського міського відділу внутрішніх справ за вчинення крадіжки затримали 27-річного мешканця обласного центру. Молодий чоловік спробував привласнити чуже майно.
Як розповів начальник міської міліції Олександр Хілюк, повідомлення про вчинення злочинів надійшли з одного розважального закладу від двох дівчат. Потерпілі заявили, що невідомі особи викрали у них мобільні телефони.
Оперативно на місце скоєння злочину прибув наряд патрульно-постової служби. Міліціонери, з’ясувавши за яких обставин зникли недешеві апарати мобільного зв’язку, швидко розшукали підозрюваного. Злодієм виявився один з відвідувачів бару.
Молодий чоловік напередодні познайомився з однією із потерпілих. Навіть разом за столиком сиділи, випивали. Коли дівчина пішла танцювати, лиходія мов магнітом потягнуло до її сумочки. Спокусив дорогий мобільний. Крадіжки ніхто не помітив, тож молодик став роззиратися навколо, може ще чимось збагатиться. За сусіднім столиком помітив іншу жіночу сумочку, залишену без нагляду. Засунув руку – і знову мобільний. Зловмисник уже планував, що купить на виручені за продаж чужого майна гроші, як до зали бару зайшли правоохоронці. Телефони довелося повернути. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here