![7af340cb5cb8a6debed40026c7433008df556dc9](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/7af340cb5cb8a6debed40026c7433008df556dc9.jpeg)
На перехресті Винниченка – Будного (поворот в село Петриків) встановили веб-камеру. Як зазначають у міській раді, встановлення камери пришвидшив прикрий інцидент вандалізму пам’ятника жертвам Голокосту, що трапився декілька тижнів тому.
Зазначимо, що цьогоріч підприємством «Тернопіль Інтеравіа» планується встановити камери з автоматичним розпізнаванням номерних знаків транспортних засобів на усіх в’їздах та виїздах з міста, а також на великих транспортних розв’язках міста.
Комунальне підприємство тісно співпрацює та координує свої дії у напрямку відеоспостереження з тернопільською поліцією, Службою безпеки України, управлінням житлово-комунального господарства та муніципальної поліції.