![D9AC8023-6BBF-4195-854F-E46EFA895B4B](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/D9AC8023-6BBF-4195-854F-E46EFA895B4B.jpeg)
Здійснено 2 залучення підрозділів ДСНС для надання допомоги та ліквідації наслідків негоди: в Тернополі на вул. Захисників України, 5 рятувальники деблокували дерево, яке впало на приватний автомобіль ВАЗ 2109 та перекрило виїзд з прибудинкової території.
У м. Почаїв Кременецького району здійснено роботи щодо відбуксирування автомобіля ВАЗ-2108, з кювету на проїжджу частину дороги та деблокування дерева яке перекривало рух даною автодорогою.