Головна Новини Очей не відірвати: на Тернопільщині скульптор створює дивовижні скульптури з бетону

Очей не відірвати: на Тернопільщині скульптор створює дивовижні скульптури з бетону

скульптури

На трасі Тернопіль—Чернівці, біля села Кровинка Теребовлянської територіальної громади, є місце, де водії пригальмовують, а часто і зупиняються.

Лише для того, щоб роздивитися (ну і,  звичайно, зробити фото) дивовижне подвір’я місцевого скульптора і викладача Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв Олега Котика, пише Україна молода.

Та що там, туди вже цілі екскурсії почали приїжджати, і навіть молодята обирають це місце як одну з весільних фотолокацій.

І там справді є на що подивитися! Бо там і криниця у вигляді лісовика, і триметровий дракон, і велика компанія героїв казок та мультиків.

Усе воно майстерно виготовлене і різнокольорове, а виготовлене із …звичайнісінького бетону.

Надцять років тому Олег з братом Русланом виготовили для настрою симпатичний бетонний гриб-накриття для криниці у батьківському селі.

Сподобалося і їм самим, і всім, хто бачив, — з того все й почалося.

Розмальовувати скульптури та робити ескізи Олегові допомагає дружина Оксана, яка теж викладає у згаданому коледжі, а ідеї «кого ще зробити» вже підказує і семирічна дочка Яна.

Так, саме на її замовлення тато створив і посадив на дах альтанки популярного мультяшного героя Папугу Ріо.

А взагалі сімейне захоплення Котиків створенням бетонних дивовиж уже оцінили далеко за межами Тернопільщини. На замовлення скульптор уже виготовляв їх для різних міст України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here