![278659901_117645810892696_1112543231506414655_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278659901_117645810892696_1112543231506414655_n-640x640.jpg)
Порушення комендантської години, розпивання алкогольних напоїв, заборонені речовини та вручення повісток до військкоматів. Добровольчий батальйон «Тайфун» на своїх сторінках у соцмережах звітує про роботу.
Добровольчий батальйон «Тайфун» спільно з правоохоронцями патрулюють вулиці Тернополя. Запевняють – відповідально ставляться до своїх обов’язків і зауважують, що попри всі вимоги воєнного часу, є доволі багато людей, які порушують порядок.
В одному із дописів йдеться про те, що найбільше порушень стосуються комендантської години. До прикладу, впродовж цього тижня виявлено та затримано 20 осіб, які перебували в громадських місцях після 22:00. Більшість з них – у скверах та парках в нетверезому стані.
Впродовж тижня виявили та затримали 5 громадян, які мали з собою заборонені речовини.
У батальйоні кажуть, що продовжують роботу з водіями таксі, адже їм в комендантський час також заборонено здійснювати будь-які перевезення. Відтак, 4 таких водіїв припинили роботу та отримали повістки у військкомат.
До слова, повістки у військкомат зараз отримують практично всі порушники вимог порядку чи комендантської години. Лише бійці батальйону «Тайфун», спільно з представниками правоохоронних органів, впродовж тижня вручили таких більше 10.
Окремо правоохоронці просять батьків звернути увагу на поведінку та безпеку підлітків. Адже час патрулювання неодноразово виявляли компанії неповнолітніх в громадських місцях після 22:00. Нерідко, діти були в стані алкогольного чи, навіть наркотичного, сп’яніння.
Зокрема, прикрий випадок, який став яскравим прикладом, трапився 13-го квітня вночі. В одному із парків мікрорайону «Дружба» бійці прибули на виклик і виявили там 13-річного хлопця, який майже добу перебував у розшуку через звернення батьків. Він мав з собою заборонені речовини. Підлітка доставили в поліцейський відділок та провели бесіду не лише з ним, а й з батьками.
Бійці батальйону «Тайфун» нагадують, що зараз всі громадяни повинні мати при собі документи, які посвідчують особу. Тих, хто не має з собою документів – передають правоохоронцям.
Також не забувайте про те, що під час комендантської години, яка тепер діє з 23:00 до 5:00, пересуватися містом без спеціальної перепустки заборонено.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278602052_117645797559364_4721452742752199388_n-1-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278647827_117645814226029_8766634543887173659_n-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278401101_117647690892508_326655053699122675_n-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278631166_117645800892697_8850294921456651443_n-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278637624_117645807559363_7303751825513740670_n-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278602052_117645797559364_4721452742752199388_n-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278666685_117645820892695_890633713755313821_n-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-08_14-34-44-388-300x300.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278681297_117645794226031_2093108381711757890_n-300x300.jpg)