Головна Новини От-от мали народити: тернопільські патрульні допомогли двом вагітним жінкам (Відео)

От-от мали народити: тернопільські патрульні допомогли двом вагітним жінкам (Відео)

Один з випадків трапився у суботу, 11 вересня, близько 17-ї год, у смт Велика Березовиця. До патрульних звернувся схвильований чоловік, який розказав поліцейським про те, що в його автомобілі перебуває вагітна дружина, яка от-от має народити.

Не гаючи ні хвилини, патрульні ввімкнули спецсигнали на службовому транспортному засобі та здійснили супровід до пологового будинку.Чоловік щиро подякував патрульним за надану допомогу.

Вчора, близько 16-ї год, на спецлінію 102, звернувся стурбований тернополянин і розповів, що разом із вагітною дружиною прямує в пологовий будинок, оскільки вона незабаром повинна родити. Переймається, що через затори, у зв’язку із ремонтними роботами на вулиці Бережанській, може не встигнути, тому просить здійснити супровід в перинатальний центр. Патрульні зв’язалися із заявником в телефонному режимі та уже за декілька хвилин були поряд. Вони увімкнули проблискові маячки червоного та синього кольорів, сирену, та через гучномовець зверталися до учасників дорожнього руху аби ті надавали дорогу, тим самим допомогли молодій сім‘ї безперешкодно доїхати до місця призначення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here