Головна Новини Особи з інвалідністю, які закінчили тернопільські школи, можуть отримати фінансову допомогу на...

Особи з інвалідністю, які закінчили тернопільські школи, можуть отримати фінансову допомогу на навчання

Інформуємо про можливість отримання фінансової допомоги для оплати за навчання.

Діти з інвалідністю, особи з інвалідністю, які закінчили навчання у загальноосвітніх школах Тернопільської області, можуть звертатися за фінансовою підтримкою для здобуття професії, відповідно до індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням бажання.

На даний час Тернопільське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює оплату за навчання 48 особам з інвалідністю, які обрали навчальні заклади освіти для здобуття професії.

 Це і Тернопільський національний економічний університет, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Тернопільський педагогічний університет імені В. Гнатюка, Тернопільський кооперативний торгово-економічний коледж, Чортківський державний медичний коледж, Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж», Тернопільський національний технічний університет імені І. Пулюя.

Гордимось нашими випускниками, які закінчивши навчання, працевлаштовуються за спеціальністю. У 2020 році шість випускників працевлаштовані.

Для того, щоб отримати фінансову допомогу для оплати за навчання особа з інвалідністю повинна звернутися до Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів з заявою та переліком необхідних документів.

☎️ Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном (0352) 521181, або звернутися письмово, м. Тернопіль, вул. Грушевського,8, кабінет № 815, відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

При відділені Фонду працює спеціальна комісія щодо фінансування навчання осіб з інвалідністю, яка розгляне усі звернення та заяви щодо надання фінансової допомоги для оплати за навчання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here