Головна Новини Оренда помешкання в Карпат обернулася для жителя Тернопільщини аферою

Оренда помешкання в Карпат обернулася для жителя Тернопільщини аферою

3500 гривень втратив житель Тернопільського району 1995 року народження. Молодик оплатив суму за проживання на курорті, однак як виявилося згодом, потрапив в шахрайську пастку. 

Як розповів потерпілий, в Інтернеті він знайшов оголошення про оренду квартири. Заявник зателефонував до орендаря та узгодив суму. Чоловік попросив здійснити попередню оплату, пояснив це тим, що вже є дуже багато клієнтів на дане помешкання.

Тож потерпілий за лічені хвилини перевів кошти, а вже наступного дня, зрозумів, що його ошукали, адже мобільний орендаря був вимкнений. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ. Правоохоронці розповідають, що аби не потрапити на гачок, необхідно знати кілька простих фактів про оренду квартир подобово.

Перш за все реальні власники квартир ніколи не обмежують свою рекламу одним інтернет-ресурсом. Якщо вам сподобалась пропозиція на сайті-оголошень, під час телефонної розмови запитайте, де ще можна знайти ці апартаменти. Нерідко в людини, яка займається здачею житла в оренду, є особистий сайт. В такому разі, можете бути спокійним за свою безпеку.  

Щоб перевірити реальність пропозиції самотужки, достатньо лише ввести номер власника або адресу квартири в пошуковій системі. Ви отримаєте список сайтів, де розміщувались квартири цієї людини.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here