Головна Новини Організована злочинна група заволоділа мільйоном гривень

Організована злочинна група заволоділа мільйоном гривень

valnyk lisu_2012 119Прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно чотирьох учасників організованої групи за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2, ч.3 ст. 27 – ч.5 ст.191 та ч.2, ч.3 ст. 27, ч.3 ст. 28 – ч.2 ст. 366 КК України, тобто привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в складі організованої групи та службове підроблення.

Встановлено, що директор ДП «Кременецький лісгосп» організував стійке угрупування, до складу якого залучив 3-ох осіб, у тому числі – штатних працівників лісового господарства, з метою заволодіння коштами очолюваного ним держпідприємства.

Учасники організованої групи створили підприємство для відображення видимості виконання лісозаготівельних та лісокультурних робіт шляхом укладення з ДП «Кременецьке лісове господарство» фіктивних договорів та штучного проведення відповідних робіт працівниками новоствореного товариства.

Таким чином, упродовж 2011-2014 років учасники організованої групи заволоділи коштами ДП «Кременецьке лісове господарство» на загальну суму майже 1 млн грн.

На даний час обвинувачені звільнені з роботи та перебувають під заставою, розмір якої становить майже 1 млн грн.

1 коментар

  1. Це той директор,що на джипі за 100 ти.долюСША,в п”яному стані забив дітей в Шумську,і до тепер ходить на роботу,як в нічому не бувало?.Дружину,яка бреше,що вона була за кермом, на дитектор брехні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here