Головна Новини Організатор Хеліксу раз в місяць з’являтиметься до слідчого

Організатор Хеліксу раз в місяць з’являтиметься до слідчого

25 січня 2018 року слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області розглянув у відкритому судовому засідання клопотання начальника відділу прокуратури Тернопільської області Турецького П.С. щодо продовження строку дії обов’язків, передбачених ч.5 ст. 194 КПК України, підозрюваному Дмитру Нагуті, повідомляє Прес-служба Апеляційного суду Тернопільської області
Підозрюваний та його захисник просили клопотання прокуратури відхилити та скасувати вимогу кожного другого понеділка з’являтись до слідчого, а також не здати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, оскільки Д. Нагуті необхідно виїхати за межі України для консультацій та додаткового обстеження у закордонних клінік.
Заслухавши доводи сторін, слідчий суддя частково задовольнив клопотання підозрюваного та його захисника і зобов’язав Д. Нагуту кожного четвертого понеділка з’являтись до слідчого. Також суд продовжив строк дію покладених обов’язків до 7 березня 2018 року.
Досудовим слідством Дмитро Нагута та Роман Фелик підозрюються у створенні фінансової піраміди “Хелікс” та шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах організованою групою, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах.
У грудні 2016 суд обрав йому міру запобіжного заходу – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн. грн.
Оскільки заставу було внесено, підозрюваного випустили під особисто зобов’язання з покладанням на нього певних обов’язків.
Повний текст ухвали проголошено об 11 год. 30 хв. 29 січня 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here