Головна Новини Оприлюднено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО-2012

Оприлюднено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО-2012

абітурієнт

абітурієнтУкраїнським центром оцінювання якості освіти надано алгоритм реєстрації майбутніх абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2012 році 

Необхідною умовою реєстрації для участі у ЗНО-2012 є формування необхідного комплекту документів, що абітурієнт має направити поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЗНО-2012 абітурієнтам необхідно буде заповнити заяву-реєстраційну картку, яку можна буде сформувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти або у пункті реєстрації. Також загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО містять перелік інших документів, що мають надати абітурієнти під час реєстрації.

Підтвердженням реєстрації абітурієнта для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року є надісланий на його поштову адресу «Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання», що видається кожному учаснику ЗНО після проходження процедури реєстрації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2012 році розпочнеться 1 січня та триватиме до 20 лютого.

Нагадаємо ЗНО-2012 буде проведено з десяти навчальних предметів. До переліку тестових предметів входять українська мова і література, російська мова, історія України, всесвітня історія, математика, фізика, хімія, географія, біологія та чотири іноземні мови: англійська, німецька, французька та іспанська, пише Освіта.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here