![patrul-370x260](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/patrul-370x260-1-640x450.jpg)
За чотири доби від початку операції “Нерест” державними інспекторами з охорони довкілля в межах Тернопільського району складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення за порушення правил рибальства, в т. ч. один – за порушення порядку збуту водних живих ресурсів. До адміністративної відповідальності за ст. 85 ч.3 КУпАП притягнуто 10 громадян. Вилучено два заборонені знаряддя лову (ятері).
Нагадуємо, що на період весняно – літньої заборони вилов риби дозволений лише у визначених місцях з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.