Головна Новини Оперативники Тернопільщини знешкодили мережу розповсюдження дурману через Telegram

Оперативники Тернопільщини знешкодили мережу розповсюдження дурману через Telegram

У ході проведення спецоперації співробітники департаменту стратегічних розслідувань Управління національної поліції в Тернопільській області спільно з працівниками слідчого управління і бійцями КОРДу i під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили злочинне угруповання з розповсюдження наркотиків, яке з неабияким розмахом діяло в Західному регіоні України, пише Україна молода 
За інформацією начальника згаданого департаменту Василя Джиджори, наркотичний бізнес організували два брати з Тернопільщини, які налагодили для цього торгівлю у відомій інтернет-мережі Telegram.
Через останню ділки впродовж 2019-2020 років збували наркотичні засоби та психотропні речовини, зокрема амфетамін, на території Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.
У кожній iз них діяли спеціально найняті посередники, які щодня розміщували близько шістдесяти закладок і отримували за це місячну зарплату в розмірі 1,5 —2 тис. доларів.
Організаторам оборудка приносила від сорока до шістдесяти тисяч гривень щодня.
Згідно з попередньою інформацією, за час своєї діяльності наркоторговці встигли організувати близько 22 тисяч злочинних «закладок», більшість яких було зроблено в Тернополі та Луцьку. За зароблені на чужій біді гроші вони вже навіть встигли придбати квартиру та відкрити ресторанний бізнес.
Як повідомляє офіційний сайт Управління Національної поліції в Тернопільській області, трьох фігурантів справи затримали у Тернополі, ще двох підозрюваних «узяли» на території Луцька — одного арештували, а щодо його спільника наразі вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу.
«Бізнесменам» інкримінують частину 2 статті 307 Кримінального кодексу України — «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Слідство триває, зокрема, встановлюються джерела надходження наркотиків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here