Одіозний олігархіз ТернопільщиниДмитро Фірташ, не зважаючи на всої «австрійські кримінальні канікули» розробив схему, за допомогою якої легально відчуджував лісові ділянки для видобутку бурштину.
Державі Україна вдалося відстояти лісові ділянки з бурштиновими покладами на Житомирщині.
Про це ІНФОРМАТОР повідомили джерела в облраді.

Спирається олігарх у планах захоплення бурштинових родовищ на одного з найскандальніших корупціонерів краю – Ігоря Рибинського та директора ДП “Коростенський лісгосп АПК” Сороку Петра Яковича. Останній відомий на Житомирщині тим, що додумався вирубати “парк Слави” в Ушомирі Коростенського району та лісопосадку біля школи у селі Сушки Коростенського району.
За подібні незаконні оборудки Сорока отримав прізвисько “кривавий лісник” та “кривава сорока”. При цьому він розвернув таку активну діяльність, що у гонитві за прибутками за фіктивними документами на рубку спалює після себе цілі масиви лісу, щоб потім прикрити рубку лісовими пожежами.

Також в Житомирській області Фірташ спирається на підприємства, які входять до складу його корпорації: “Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат”, з Group DF в Іршанську, та “Іршанський ГЗК” і “Валки-Ільменіт”.

Через ці фірми Фірташ підкупив впливових чиновників у Житомирській облраді, які порушили і процедуру вилучення ділянок. За законом вони мали прийняти рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на вилучення ділянок, потім затвердити його і вилучити на користь фірми
Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: