Ольга Хома розповіла чи відвідуватимуть школу учні, котрі не вакциновані проти коруМи уже повідомляли інформацію, котру оприлюднив офіційний сайт Міністерства охорони здоров’я України під назвою: “Щоби зупинити поширення кору у трьох областях зі спалахом, Міністерства охорони здоров’я та освіти і науки вводять застережні заходи”.  Йшлося про те, що у трьох областях країни, зокрема і Тернопільській, учням, котрі не вакциновані проти кору, заборонять ходити до школи.

Ми звернулися в управління освіти Тернопільської обласної адміністрації за коментарем. Начальник профільного управління Ольга Хома відповіла:

“Ми не маємо права заборонити дітям, котрі не мають вакцинації проти кору, відвідувати заняття в школі. Адже буває, що батьки свідомо відмовляються від вакцинації, буває, що дитина не сприймає щеплень як таких. Тобто, це справа кожного. Проте зі свого  боку зробимо усе, що від нас залежить. А саме: зобов’яжемо учителів, класних керівників проводити батьківські збори і пояснювати батькам усю ступінь небезпеки і ризику. Також у посиленому режимі повинні працювати шкільні медсестри, сільські фельдшери тощо.

І звісно ж, надіємось на батьків. Якщо ваша дитина не вакцинована, то ризик заразитись кором зростає. Тому уважно слідкуйте за здоров’ям дитини”, – звертається до батьків начальник Тернопільського управління освіти.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: