Головна Новини Олексій Кайда просить прокуратуру розібратися в обставинах смерті Марії Деркач в лікарні...

Олексій Кайда просить прокуратуру розібратися в обставинах смерті Марії Деркач в лікарні №2

26-річна Марія Деркач, яка хворіла на вірусну пневмонію, померла 11 січня у міській лікарні швидкої допомоги. Після проходження процедури комп’ютерної томографії дівчина почала задихатись, а в той час у кисневому балоні закінчився кисень. Безпорадний брат, на руках якого залишили хвору, нічого не зміг вдіяти. Поки принесли балон із киснем, було вже пізно… Не допомогли і заходи реанімації… 

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Кайда надіслав депутатське звернення прокурору Тернопільської області Геннадію Мовчану щодо проведення перевірки професійності лікування працівниками Тернопільської комунальної міської лікарні №2 молодої дівчини Марії Деркач, яка померла 11 січня 2013 року.
«До мене звернувся Андрій Деркач з проханням допомогти притягнути до відповідальності лікарів, винних, на його думку, у смерті його сестри, 26-річної Марії Деркач, – зазначив народний депутат Олексій Кайда. – Я у свою чергу направив депутатське звернення до відповідних органів, щоб вони здійснили перевірку наведених фактів. Зі слів рідного брата Марії Деркач, до смерті його сестри призвела халатність лікарів. Він зазначає, що медики транспортували хвору дівчину у необладнаному автомобілі у інший медичний заклад, її супроводжували лише медбрат та санітарка, а не було лікуючого лікаря, який знав діагноз та специфіку лікування. Крім того, дівчину повезли з практично порожнім кисневим балоном, а коли вона задихалася, її залишили у коридорі одну».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here