Головна Новини Олег Барна ганяв обласних чиновників по знищеному ставу в 37-градусну спеку

Олег Барна ганяв обласних чиновників по знищеному ставу в 37-градусну спеку

Oleg-BarnaДо народного депутата України від Партії “Солідарність – Блок Петра Порошенка” Олега Барни звернулися жителі села Джурин Чортківського району щодо екологічної катастрофи на Тернопільщині. Громадяни скаржились, що знищення місцевого ставу через злочинну господарську діяльність орендаря.

Політик викликав чиновників з області та району і змусив у 37-градусну спеку обійти став по периметру поверх 9 км. начальників обласних та районних управлінь екології, екологічної інспекції, рибоохорони та управління водного господарства області, посадовців сільської ради.

«Я хотів, щоб ви, державні посадовці, самі полазивши разом зі мною по заростях чагарників, очеретів, по тому, що залишилося від колись гарного ставка, побачили на власні очі, до якої екологічної катастрофи доведено найбільший в районі став (біля 70 га водного дзеркала!), як він знищений і перетворений у калабаню внаслідок безгосподарності орендаря Мізероти і вашого бездарного, непрофесійного погодження на господарську діяльність, спуск води, безконтрольність», – заявив Олег Барна.

«Ось це плата за безгосподарність ставу, яка коштувала 2000 гривень на рік, з яких село отримувало лише 1200 гривень.

«Не забуваймо, що це відбувалося також через бездіяльність, пасивність і сільської влади, яка є господарем на цій землі! Тож добре думайте, кого будете обирати до місцевої влади», – сказав народний депутат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here