Головна Новини Окремі ланівчани проти розвитку свого району?

Окремі ланівчани проти розвитку свого району?

Всім відомо, що Тернопільщина постійно була дотаційним регіоном. Відсутність великих державних підприємств, які би наповнювали бюджет, призвела до того, що скарбниця  формується переважно з податку на доходи фізичних осіб. Тобто, чим більше буде створено робочих місць, чим вища буде заробітна плата – тим більшим буде бюджет.

 

Не є винятком і Ланівецький район, де зовсім нещодавно запрацювало агропромислове підприємство з великим досвідом в галузі тваринництва «Агро-Ланівці».

 

Отримавши дозвіл від міської ради на реконструкцію приміщень, підприємство в стислі терміни відродило занехаяну колись ферму та започаткувало процес вирощення свиней.

 

На фермі створено майже 70 високооплачуваних робочих місць, за 2015 рік сплачено до місцевих бюждетів майже мільйон гривень різних податків та платежів.

 

Від імені «Агро-Ланівці» навіть йшлося про започаткування проектів соціального партнерства з громадою: підтримка медичного, спортивного, інфраструктурного напрямків розвитку району.

 

Але хто виступив проти того, щоб район розвивався та відновлювалася давно забута всіма владами інфраструктура?

 

Пасивність місцевої влади та купка авантюристів стали на перешкоді розвитку Ланівецького району, створенню робочих місць та підвищенню престижності праці на селі.

 

Незважаючи на те, що підприємство виконало всі взяті на себе зобовязання, люди продовжеють безпідставно вимагати зупинки його роботи.

 

Невже через нічим не підкріпленні амбіції декількох мешканців, зупиниться створення робочих місць та наповнення бюджету цілого району?

 

Михайло Тихий

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here