Головна Новини Озброєний депутат Тернопільської обласної ради обіцяв відкрити вогонь по агітаторах

Озброєний депутат Тернопільської обласної ради обіцяв відкрити вогонь по агітаторах

ФедикОзброєного чоловіка з 10 000 доларів США та недійсним посвідченням бійця батальону Луганськ-1затримали у Сєвєродонецьку, ним виявився екс-регіонал, депутат Тернопільської обласної ради Павло Федик.

 Про це повідомляє журналіст Всеволод Філімоненко у відеозаписі, оприлюдненому на каналі TVgolosnaroda в YouTube.

На кадрах жителі міста, яким погрожував озброєний чоловік, відрекомендувавшись бійцем Нацгвардії, розповіли про подробиці інциденту. За їхніми словами, чоловік приїхав на автомобілі із заклеєними номерами і відразу почав погрожувати людям в агітаційному наметі. За словами присутніх, ніяких конкретних вимог чоловік не висував, обмежившись лише заявами про його “право відкрити стрілянину”. Після цього агітатори стали викликати міліцію, а чоловік пішов, залишивши свій автомобіль. На кадрах показано, як активісти відчинили двері машини і виявили там $10 000, за словами людей на відео – фальшивих.

Пізніше на місце події прибув і сам чоловік, який погрожував агітаторам. Він надав Нацгвардії та міліції посвідчення бійця батальйону Луганськ-1, яке, за словами журналіста Філімоненка і жінки на відео, є нечинним. За їхніми даними, чоловік був виключений з добровольчого батальйону, однак зброя і посвідчення залишилися при ньому.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here