![35_60d182b56dab5](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/35_60d182b56dab5-640x360.jpg)
У Бучачі під час проведення Днів Пінзеля невідомі зламали у храмі скриньку для пожертв та викрали гроші.
Про це на своїй фейсбук-сторінці написав Віктор Граб.
– Звичайно, під час проведення Днів Пінзеля були й неприємні речі. В костелі поставили скриньку для пожертв. А в неділю, 13 червня, знайшли її розламаною і хтось забрав всі гроші, зібрані за неділю (попередні дні виймали). Сума була невелика, але як піднялася рука робити це в костелі ?? ”Сміливця” чекає велика нагорода, – написав Віктор Граб.