Головна Новини Односельчани не вірять, що  Віктор Груб’як, якого шукали місяць, замерз у полі

Односельчани не вірять, що  Віктор Груб’як, якого шукали місяць, замерз у полі

У рідному селі Віктора Груб’яка, якого майже місяць розшукували наприкінці минулого року, не вірять, що підліток помер від переохолодження.

Люди подейкують, що дитину просто підкинули у поле. Багатьох насторожило те, що хлопець виглядав, ніби його життя обірвалося зовсім недавно, а не так, як би тіло пролежало в полі майже 30 днів. Дивуються люди і тому, чому підлітка не побачили під час масових пошуків раніше, пише сайт 0352.

Втім, в поліції переконують, що все це – домисли.

«Коли тривав пошук, був туман. Видимість була орієнтовно 30-40 м. А щоб забрати тіло ми спеціально замовляли мінітрактор. Якби хтось справді хотів збутися тіла, то є значно простіші шляхи, як це зробити, ніж нести його на 800 м в поле, так навпаки ще був би ризик, що хтось побачить. Люди можуть різне говорити, але… Сталася трагедія, не потрібно на цьому спекулювати», – закликав начальник обласного управління поліції Олександр Богомол.

Він додав, що скарг від родичів на роботу поліції не було.

«Хлопець таки замерз. Про це свідчить положення тіла, в якому його знайшли. Щодо причини смерті немає сумнівів», – підкреслив Богомол.

Нагадаємо, 15річний Віктор Груб’як з села Золота Слобода зник у ніч з 21 на 22 листопада.

Його шукали майже місяць, навіть оголосили грошову нагороду за інформацію про його місцеперебування.

Знайшли тіло хлопця 15 грудня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here