Головна Новини Один із організаторів псевдореферендуму в Маріуполі постане перед судом – СБУ

Один із організаторів псевдореферендуму в Маріуполі постане перед судом – СБУ

СБУ викрила одного з організаторів псевдореферендуму 2014 року у Донецькій області. Зловмисник переховувався на Тернопільщині.
Наразі слідчі органів безпеки завершили досудове розслідування і направили до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

“Встановлено, що мешканець Маріуполя у 2014 році брав участь в організації і проведенні так званого «голосування за незалежність ДНР». Зловмисник, зокрема, здійснював «охорону» незаконних виборчих дільниць і заповняв «звітну» документацію.
Після звільнення Маріуполя силами антитерористичної операції, зловмисник намагався приховати свою причетність до минулої протиправної діяльності. Тому згодом переїхав до своїх родичів у Тернопільській області” – повідомив речник управління СБУ у Тернопільській області Петро Королюк.

Викриття і документування правопорушення проводили співробітники Управління СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.