Головна Новини Один телефонний дзвінок тернополянці обійшовся у 18 тис. грн

Один телефонний дзвінок тернополянці обійшовся у 18 тис. грн

Ваша банківська картка заблокована, збій системи, збільшення кредитного ліміту – це одні з найпоширеніших інформацій, які повідомляють аферисти власникам карткового рахунків з метою привласнити готівку. Громадяни аби захистити свої грошові кошти повідомляють пройдисвітам конфіденційну інформацію й як наслідок втрачають заощадження.
Від такого роду злочину потерпіла жителька обласного центру 1973 року народження. Тернополянка повірила додзвонювачу й розповіла персональні дані банківського рахунку, а вже через деякий час отримала сповіщення про зняття готівки в розмірі 18 000 гривень. За допомогою вона звернулася до правоохоронців.
За фактом шахрайства працівники Тернопільського відділу поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до статті 190 ККУ.
Правоохоронці вкотре наголошують місцевим мешканцям, ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти особисті дані невідомим. Інформація щодо карткових рахунків вважається конфіденційною, нею повинні володіти лише власники електронних гаманців.
Якщо ж ви потерпіли від рук аферистів, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here