Головна Новини Оголошено варіант завдання ДПА для 11 класів (переказ)

Оголошено варіант завдання ДПА для 11 класів (переказ)

ЗНО

ЗНОСьогодні, 27 травня 2013 року, в українських школах буде проведено перший іспит ДПА для учнів 11 класів. Варіант завдання було оголошено на порталі «Щоденник.uа» (варіант 52, сторінка 88).
Завдання з переказу було оголошено у понеділок 27 травня о 9.00 годині на порталі «Щоденник.uа». Варіант переказу – 52 (Атлантида – легенда чи дійсність?), сторінка – 88.
Даний іспит з української мови є обов’язковим для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів і проходитиме у формі переказу.
Цього року варіант переказу обрано з 60 текстів, що запропоновані у Збірнику переказів для державної підсумкової атестації з української мови. Тексти переказів збірника відповідають навчально-методичним вимогам до докладного переказу, що  дає змогу перевірити формування в учнів комунікативних умінь та орфографічних і пунктуаційних навичок.

На виконання завдання державної підсумкової атестації з української мови в 11 класі відводиться 90 хвилин, протягом яких учні мають докладно відтворити первинний текст запропонованого переказу з урахуванням його смислової і структурної цілісності (без додаткового творчого завдання).

Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала атестата.

Окрім переказу з української мови випускники шкіл упродовж наступного тижня складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here