Головна Новини Оголосили вирок чоловіку, який понад пів року возив у машині римський меч

Оголосили вирок чоловіку, який понад пів року возив у машині римський меч

Козівський районний суд Тернопільської області затвердив угоду про визнання винуватості у справі про незаконне носіння холодної зброї.

Про це повідомляє  «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 9 червня.

30 вересня 2020 року житель села Плотича Тернопільської області, перебуваючи на ринку в місті Збараж, побачив, що невстановлена досудовим розслідуванням особа за 2000 гривень продає меч. За висновком експерта, предмет, є холодною зброєю колюче-рублячої дії, а саме – мечем по типу гладіус, короткоклинковим, одноручним, римським мечем, що виготовлений саморобним способом за допомогою промислового устаткування.

Селянин придбав меч і більше пів року возив у своїх жигулях, аж поки 15 квітня 2021-го не був зупинений працівниками поліції в смт. Козова, Тернопільської області, які вилучили зброю.

Громадянина звинуватили у носінні холодної зброї – меча, без передбаченого законом дозволу.

У подальшому чоловік уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Суд призначив узгоджене покарання – 120 годин громадських робіт.

Меч із довжиною леза близько 650 мм за рішенням суду має бути знищено. Наконечник від пернача, який згідно з висновком експерта не є холодною зброєю, повернуть власнику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here