Головна Новини Обурений тернополянин влаштував гонитву за маршруткою, водій якої ледь не переїхав його

Обурений тернополянин влаштував гонитву за маршруткою, водій якої ледь не переїхав його

Обурений тернополянинDubelt Ruslan влаштував гонитву за маршруткою, водій якої ледь не переїхав його. Про це написав у своєму фейсбуці. Орфографія та граматика автора збережені

“Зробимо це чмо відомим.Але вся історія почалася зранку. Заходжу в автобус -22 маршрут,даю готівку і прошу у водія квиток,на що чую відповідь-я не хочу давати квиток,я водій і повинен їхати а не видавати квитки,тим більш валідатори не пройшли сертифікації і вони нечинні згідно усіх вимог.Вислухавши казки водія,спокійно ще раз попросив квиток- видав,щось бурчав,не звертаючи уваги я доїхав до місця призначення.А далі найцікавіше-приблизно 18 год зупинка Подоляни натрапляю на цього ж хама-знову ж та сама історія- кидає мені квиток,я прошу щоб він зачекав 10 сек-виходжу щоб зробити фото номерів автобуса – падло закриває двері,починає їхати чуть не переїхавши мені ногу і тупо тікає.Ппц..Спортивна форма в нормі))-починаю бігти на перехоплення в районі церкви на Симоненка- майже добігаю і бачу що чудак знову тупо тікає.Вкурвляюся-їду в АТП на Лозовецьку- автобус їхній.Заходжу- починаю спілкуватися з п.Андрієм(одним з керівників підприємства)і чую прохання не роздувати ситуацію,бо у водія неприємності в сім’ї,але курва я міг бути травмований через його наїзд. Порадьте друзі як діяти далі…..Номера автобуса 1228-той що втікає якщо що))”

2 КОМЕНТАРІ

  1. Водій повинен бути наказаний, за свою поведінку і те, що в нього проблеми в сімї це його не оправдує, робота є робота тим більше з людьми. Всі водії повинні видавати квитки крапка. Якщо в людини проблеми з психікою міняємо роботу, повірте робота в маршрутці то є пекло, але наражати життя людей на небезпеку це переходить всі границі. Перш за все несе відповідальність перевізник, який повинен розібратися грамотно в даній ситуації і сам водій повинен старатися, щоб такого не допускати.
    У всіх випадках підтримую пана Руслана.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here