Головна Новини Обурена тернополянка: “Мене принижували , ображали і дивували хамством люди пенсійного віку”

Обурена тернополянка: “Мене принижували , ображали і дивували хамством люди пенсійного віку”

Про неповагу літніх людей до молодого покоління у своєму дописі написала терноплянка.

“Хочу поділитися з вами постом про повагу. Особливо про повагу до старших. Дивно але факт – за останній час мене принижували , ображали і дивували хамством люди пенсійного віку. Щойно моїй малій дитині хам старий із мого ж під”їзду прищемив палець вхідними металевими дверима. Справа типова – іде він попереду, магнітом відчиняє а я позаду із двома важкими пакетами. Мій син спішить стримати для мене уже відкриті двері, бо завжди так робить, і ЦЯ ДРЯНЬ з силою тягне двері! Виходить назад і мямлить а ти відкрий сама. Ради всього святого – у мене в кишені навіть два магніти є!!! Але на жаль, ці сволочі на кожному кроці”, пише Руся Тернопіль у Тернопільській флудилці.

У коментарях думки тернополян розійшлися. Хтось вважає, що вміння поважати оточуючих не повязане із віком, інші відзначають, що у Тернополі люди пенсійного віку дійсно поводяться зухвало і хамковито.

Танюшка Дудуннезнаю чому, багато хто виправдовує цих людей ( пенсійного віку) що то в них пенсія мала, хвороби того вони і озлоблені.але проблеми є у всіх.а у когось діти малі і з/п теж мала.і батьки хворі.але жце не привід хамити.я з тим стикалась кожен день – в маршутці завжди має “пенсія” влетіти перша, 16 раз пересісти, дістати водія що чого не там став або де так довго іхав… на роботі- це взагалі капець.інколи враження що йдуть на барар “розрядитись” – ти і шпекулянт,і гендлярка іхто хочеш…мені не шкода скинути тих 10-15гр але люди добрі,я не зобов”язана торгувати в ноль для пенсіонерів.ще маю сусідів -з балкону тріпають коври…тут просто незнаю що робити…”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here