Головна Новини “Ні таксі, ні швидка не може заїхати”, – тернополяни про стан своєї...

“Ні таксі, ні швидка не може заїхати”, – тернополяни про стан своєї вулиці

Тернополяни, що живуть на вул. Яреми, 16 звернулися із проханням на сайт Тернопільської міської ради. Вони пишуть про жахливвий стан вулиці. мовляв – одне болото. Туди ні швидка, ні таксі не в змозі заїхати. Просять вирішити їхню проблему бодай до зими.

“Пане мер, усі жителі житлового будинку по вул. Яреми 16 дуже просять вас вплинути на покращення дорожнього покриття до будинку. Будь ласка, завезіть 3-4 машини щебню та розрівняйте грейдером. Будь ласка засипте хоча б трішки ці ями та болото. Легковим авто тут вже проїхати важко. Таксі не їде. Люди ходять як по фермі. А найгірше та найстрашніше, що зимою сюди навіть швидка не заїде! Зробіть це до зими будь ласка, просто підсипте дорогу щебнем. Надіємося на розуміння. З повагою громадяни міста!”

1 коментар

  1. Пане мер, якщо ніякої реакції не буде, ми у вівторок перекриєм вулицю! Як так тут швидка і таксі не може доїхати на Яреми 16, ви “Памятники” і панські дворики виділяєте гроші, а тут діти не можуть до школи добратись! Це позор владі, як так ми такі самі тернополяни як і всі. Нам вже рік обіцяють що засиплять дорогу щебенем і що вже скоро зима, а тут нічого немає!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here