Головна Новини Ні людину похоронити, ні молебень відслужити: прихожани ПЦУ не можуть потрапити в...

Ні людину похоронити, ні молебень відслужити: прихожани ПЦУ не можуть потрапити в церкву через московський патріархат

Про церкву у селі Колодне наші журналісти розповідали на початку червня. Саме тоді вхід і всі замки до храму були зачинені на колодки. А парафіяни розповідають – не могли помиритися з представниками московського патріархату. Ситуація зараз не змінилася.

Люди вирішили покинути московський патріархат, але УПЦ залишати храм не хоче. Місяць парафіяни православної церкви московського патрірхату блокують вхід до храму Святого Миколая. А спроби відслужити молебень принаймні на подвір’ї храму – завершилися бійкою між двома конфесіями, повідомляє Тернопіль 1.

Московський патріархат продовжує блокувати усі церковні процеси в селі. Хоча представників церкви країни-агресора в рази поменшало. Більшість від’єднатись вирішили добровільно ще у травні. Останніми тижнями парафіяни ПЦУ намагалися потрапити до церкви принаймні, аби поховати людину. Виникла шарпанина, яка, кажуть люди, переросла у бійку.

Прихожани московського патріархату кажуть – на односельчан не нападали. Але і віддавати церкву не збираються, бо не бачили офіційних документів про те, що вона належить православним. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here