Головна Новини “Нульовий пацієнт” із Монастириська розповіла, чому до зараз не може отримати соціальні...

“Нульовий пацієнт” із Монастириська розповіла, чому до зараз не може отримати соціальні виплати

Галина Радловська, медсестра з приймального відділення Монастириської районної лікарні стала нульовим пацієнтом в регіоні в якої діагностували коронавірус. Спершу правда медсестрі ставили діагноз грип типу “А”, вона перебувала в лікарні з нею контактував увесь медичний персонал, а згодом тест на коронавірус також показав позитивний результат, пише сайт Тернополяни.

“14 березня я стала себе погано почувати, я якраз прийшла зі зміни, – піднялася температура, почала боліти голова, ну до вівторка я побула вдома, а потім пішла у лікарню, там мені зробили тест , який показав, що у мене грип типу “А” ну і я перебувала в лікарні під наглядом медиків, – розповідає Галина Радловська, медсестра”.

Медики не підозрювали, що у Галини крім грипу може бути ще й коронавірус, тому провідували її без жодних засобів захисту, коли ж з’ясувалося, що у медсестри позитивний тест на коронавірус, то заразилося уже багато медичного персоналу.

“Днями у лікарні проводили збори, ми заповнювали спеціальні бланки на отримання страхових виплат у зв’язку з тим, що заразилися коронавірусом на роботі, – зауважує Галина. – Там треба було написати ПІП, як ми думаємо де могли підхопити хворобу та свідків, які б це підтвердили”.

Так ось, якщо в інших проблем із підтвердженням свого інфікування на робочому місці проблем немає, то Галина Радловська має довести де і коли заразилася саме вона, адже медсестра стала нульовим пацієнтом на COVID-19 в регіоні.

“За кордоном я не була, але контактувала з жіною, яка приїхала була з Польщі і я проводила їй тест, який показав грип типу “А” так само як в мене, а потім я захворіла, – наголошує Галина Радловська. – Можливо і в неї також був коронавірус, а де зараз ця жінка, де її шукати?! І я ж не можу ходити та питати де вона є, я кожні дві-три години дихаю киснем, перебуваю вдома на лікарняному. А мені кажуть, щоб отримати виплату треба знайти ту жінку і довести, що вона перехворіла на коронавірус, що у неї в крові мають бути антитіла до коронавірусу, тоді я зможу отримати страхову виплату. Ну а де я буду її шукати?!”.

Василь Вербицький, інспектор з охорони праці Монастириської районної лікарні відзначив, що подав на розгляд комісії усіх медиків, які захворіли на коронавірус у лікарні.

“Були збори, усі заповнили анкети хто перехворів я подав документи у Бучач, зберу анкети, згодом комісія збиратиметься і по кожному медику буде приймати рішення, – наголосив Василь Вербицький. – Ви зрозумійте я особисто рішення не приймаю – моє завдання зібрати документи, я їх збираю – подаю, а комісія буде приймати коли і кому виплатити страхові виплати. Щодо Галі так там є ситуація, що вона ніби то як нульовий пацієнт, ну я не знаю, я подав її у списки на отримання страхової виплати”. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here