Головна Новини Нова шахрайська схема: тернополянам радять бути обачними

Нова шахрайська схема: тернополянам радять бути обачними

Шахраї вигадали нову схему, як витрусити кишені клієнтів банку.

Керівник регіонального прес-офісу «Приват Банку» Олександр Жильцов попередив клієнтів про нову схему шахрайства з використанням підробленого сайту Приват24.

Фахівці кібербезпеки ПриватБанку повідомили про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням підроблених листів про “випадковий” переказ грошей і підроблених сайтів, які зовні нагадують веб-сайт Приват24.

За даними фахівців банку, вже зафіксовані випадки, коли клієнтам через різноманітні канали комунікацій (месенджери, електронну пошту) приходить повідомлення про поповнення карти невідомою особою на кілька тисяч гривень. Далі шахраї пропоную перейти по посиланню на фальшиву квитанцію з фішинговим сайтом Приват24.

Ми попереджаємо своїх клієнтів не відкривати такі повідомлення від шахраїв і не реагувати на навіть самі привабливі повідомлення про несподівані грошові перекази. Також ні в якому разі не можна вводити свої логін і пароль на підроблених банківських сайтах. Справжній Приват24 знаходиться тільки за однією адресою www.privat24.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here