![6eaecb0cdee6f74b3e92eaaf96508bed_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/6eaecb0cdee6f74b3e92eaaf96508bed_XL-640x448.jpg)
Нещодавно у вічність відійшла відома тернополянка Ірина Максимів, яка розповідала про минуле міста й зіграла одну з головних ролей в документальному фільмі про Голокост в Україні всесвітньовідомого кінорежисера і продюсера Стівена Спілберга.
«Щиро вдячний усім за підтримку проекту. Видання присвячено світлій пам’яті Тернополянки, Праведниці народів світу пані Ірині Максимів (*1932 †2020) із дому Саїк», – зазначив тернополянин Тарас Циклиняк, пише сайт Тернополяни.