Головна Новини «Не потрібно забувати борців за волю України!» — тернопільський доброволець Максим Білий

«Не потрібно забувати борців за волю України!» — тернопільський доброволець Максим Білий

«Лицарського Хреста Добровольця» та подяк за подвиг удостоївся доброволець з Тернопілля Максим Білий, який за покликом серця серед перших став на захист своєї країни.

Максим Білий родом із Копичинців на Тернопільщині. Народився захисник 20 лютого 1985 року. Засвоював знання у Тернопільській ЗОШ № 14 імені Богдана Лепкого, а потім навчався в інституті. Був і на Революції Гідності серед тисячі звичних громадян, яких на грандіозний протест закликало відчуття справедливості і небайдужості за долю оточуючих.

Починаючи з 2014 року багато свідомих українців пішли на східний фронт. Вважав, що його обов’язок не залишатися осторонь і Максим Білий, який добровільно зголосився долучитися до бойових дій проти агресора.

Відправився на Схід разом з побратимами. Страху не відчували, адже знали, що йдуть захищати Батьківщину від ворога. Доброволець штурмового батальйону «Айдар» брав участь у боях в районі міста Щастя на Луганщині.

На війні Максим познайомився зі своєю майбутньою дружиною – Марією Двадцятою, яка приїхала з Києва. Вона теж була активною учасницею Євромайдану. Майже рік війни у місті Щастя Марія та Максим були один біля одного. Після чого повернулись у Тернопіль і вирішили – будуть разом назавжди. Подружжя переїхало у Купчинці поблизу Тернополя, де своїми силами розпочали власну справу – розводять породистих кролів. На паркані біля дому подружжя є напис: «Вільним людям слуги не потрібні».

Як наголосив на церемонії нагородження в День захисника України Максим Білий, у пам’ять тих бійців, що полягли, ми маємо боротися за Україну і в цій війні вести державу до перемоги.

Дуже приємно, що нас, захисників-добровольців, не забувають. Приємно, що шанують велич духу українських вояків, які вийшли захищати наші кордони. Не потрібно забувати борців за волю держави, які є символом незламності української нації. Хтось із нас ще воює, а хтось уже на небесах. Хтось, як ветеран, перебуває удома. Без них усіх ми би не мали мирного неба!звернувся Максим Білий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here