Головна Новини Не зовсім “юний технік” погорів на махінації з зарплатою

Не зовсім “юний технік” погорів на махінації з зарплатою

Прокуратурою одного з районів направлено до суду два протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, складених стосовно двох керівників гуртків позашкільного навчального закладу.

Встановлено, що один з керівників районної станції юних техніків, достовірно знаючи, що заробітна плата за невідпрацьований час не нараховується і не виплачується, не повідомив директора закладу про те, що він не проводив заняття у двох гуртках з вересня 2011 року по березень 2012 р. Окрім цього, він вніс у журнал планування та обліку роботи недостовірну інформацію про проведення ним занять упродовж вказаного періоду, на підставі чого йому незаконно нараховано та виплачено заробітну плату в розмірі більше 5 тис. гривень.
Аналогічне порушення прокурором району виявлено в роботі керівника ще одного гуртка цієї ж районної станції юних техніків, яка призвело до незаконної виплати йому заробітної плати в сумі майже 3 тис. гривень.
Стосовно обох керівників гуртків позашкільного навчального закладу прокуратурою району складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, які перебувають на розгляді в суді, повідомила Ірина Вигонна старший помічник прокурора області

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here