Головна Новини “Не знаю, що з ним зробили”, – мати зниклого безвісти учасника АТО...

“Не знаю, що з ним зробили”, – мати зниклого безвісти учасника АТО боїться, що її сина вбили у Тернополі

У мережі мати зниклого безвісти учасника АТО просить допомогти розшукати її сина. Жінка думає, що чоловіка, скоріш за все, вбили у Тернополі.

Сержант ЗСУ Богуславський Юрій з міста Кременець пропав ще 31 березня 2017 року. Він служив у 44-тій артилерійській бригаді у місті Тернопіль, пише ternopoliany.te.ua

Мати зниклого бійця каже, що її син учасник АТО, виконував бойові завдання під градами, за що має подяки та нагороди.

“Повернувся з війни живим, здоровим, а тут, в частині, на мирній землі, через нестатутні відносини з командуванням частини (зі слів свідків) зник, і я вже майже 3 роки живу як в пеклі, бо не знаю, що з ним зробили, чи його десь їдять черви, чи десь бродить по світу без пам’яті, чи його десь тримають насильно. Не знаю, як за нього молитися: чи як за живого, чи як за мертвого”, – пише у Facebook  матір бійця Фількевич Мирослава.

За словами жінки, у поліції відкрили кримінальне провадження по ст. 115 ККУ (підозра у вбивстві). Однак, справу не поспішають розкривати.

“Я неодноразово зверталась і в Генеральну прокуратуру, і в МВС, і в Міністерство оборони, і в НАБУ, і до омбуцмена, і до президента, але завжди отримувала тільки відписки, що мої звернення пересилаються в Тернопільську прокуратуру, де їх і не збирались розглядати. А куди поділись всі ті бойові побратими та друзі, якими так пишався Юрій???!”, – розповідає вона.

Фількевич Мирослава просить усіх, хто володіє будь-якою інформацією, допомогти розшукати її сина.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here