Головна Новини «Не злякались труднощів»: першу патронатну сімʼю створили на Тернопільщині

«Не злякались труднощів»: першу патронатну сімʼю створили на Тернопільщині

Першу патронатну сім’ю у Тернопільській області створили 13 лютого в Кременці. Про це повідомили в прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.

Світлана та Володимир Герасимчуки успішно завершили навчання за Програмою підготовки патронатних вихователів та підтвердили готовність надавати послугу з патронату над дитиною, пише Медіатор

Як повідомили в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, підготовка передбачала серію тренінгів, заняття з психодіагностики, навчання з надання першої домедичної допомоги дітям.

Після завершення освітнього курсу та співбесіди сім’я уклала договір з органом опіки та піклування про надання послуги з патронату над дитиною.

Ця сім’я перша не тільки в нашому місті, а й у Тернопільській області, яка відгукнулася, не побоялася труднощів, пройшла навчання і отримала дозвіл та рекомендації на здійснення послуги з патронату над дітьми. В Україні вже понад двісті таких сімей, – повідомили на сайті Кременецької міської ради.

Нагадаємо, патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя. Триває патронат в середньому 3 місяці, в особливих випадках – 6 місяців, поки не вирішиться подальше влаштування дитини: або її повернуть біологічним батькам, або влаштують під опіку/піклування, всиновлять.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here