Головна Новини Несправедливий Півторак очолив “Справедливість”

Несправедливий Півторак очолив “Справедливість”

півторак

півторак24 травня ц.р. Головним управлінням юстиції у Тернопільській області взято до відома зміни у Тернопільській обласній партійній організації партії «Справедливість», повідомляє кореспондент «Номер один».

Зокрема, Тернопільська обласна партійна організація партії «Справедливість» відтепер називатиметься – Тернопільська обласна партійна організація партії «Об’єднані ліві і селяни». У зв’язку зі змінами назви партії переобрання головою ради організації Романа Євстахійовича Півторака, обрано оновлений склад ради організації та зміно її юридичну адресу.

Зазначимо, що рішення про ці зміни прийняті наприкінці минулого, 2011 року, але нині в травці 2012 року про це повідомлено обласне управління юстиції, яке офіційно внесло відповідні зміни.

Нагадаємо, що Роман Півторака, директора тернопільського училища №4 обвинувачують в одержанні 1 тис. грн. хабара (ст. 368 КК України) та перевищенні службових повноважень (ст. 365 КК України), тобто що він примушував учнів навчального закладу здавати благодійні внески. Внаслідок вчинення неправомірних дій, які виходять за межі наданих законом повноважень, керівник училища заподіяв тяжкі наслідки правам учнів, що охороняються законом, на суму понад 271 тис. грн.

Разом з ним, пана Півторака нещодавно Апеляційний суд Тернопільської області відпустив під заставу у 100 тис. грн. Насамперед Феміда зважила на стан здоров’я підозрюваного, хворого на цукровий діабет.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here