Головна Новини Несподівано пішов з життя сорокарічний учасник війни на Сході

Несподівано пішов з життя сорокарічний учасник війни на Сході

Український військовий, учасник війни на Сході, прапорщик Федорович Іван Богданович раптово помер вчора у віці 40-ка років. Чоловік – уродженець Чорткова.

Смерть завжди трагічна і несподівана. Особливо для сім’ї – дружини, яка втратила люблячого чоловіка і трьох дітей, які мали турботливого батька. Водночас втратив надійного товариша, професіонала військової справи й весь колектив військової частини А1915, у якій Іван Богданович проходив службу, будучи техніком цеху регламенту керованих авіаційних засобів ураження. Про це повідомляє Чортківська міська рада.

Прапорщик Іван Федорович присвятив своє життя служінню Батьківщині. Коли настав час, він не вагаючись взяв до рук зброю та став на захист України. Виконуючи бойові завдання в районах проведення Антитерористичної операції з жовтня 2017 року по квітень 2018, він неодноразово перебував у найбільш гарячих ділянках лінії бойового зіткнення у Луганській області, будучи у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади.

Втім, смерть Івана знайшла не від ворожої кулі – його серце раптово й несподівано зупинилось вже на мирній землі.

Керівництво та колектив Чортківської міської ради висловлюють найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати дружині, дітям і всім рідним та близьким Івана Федоровича. Світла пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях. Нехай Всевишній охороняє його світлу душу в Царстві Небесному.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here