![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-12-640x480.jpg)
До уваги водіїв! У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою, що сталася близько 15-ї години на автодорозі М-30, неподалік села Кам’янки, рух транспорту частково ускладнено. Плануйте маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-8-scaled.jpg)
Будьте обережні, пам’ятайте, що дорожньо-транспортна пригода — це одна мить, з наслідками якої можна боротися все життя, повідомили у прес-службті патрульної поліції області.