Головна Новини Нейлонові протези, показання до застосування та їхні переваги

Нейлонові протези, показання до застосування та їхні переваги

Серед різноманітних ортопедичних конструкцій для вирішення проблеми відсутніх зубів нейлонові протези знімного типу по праву привертають увагу стоматологів та пацієнтів. Вони не поступаються акриловим аналогам та мають привабливий вигляд. Базова основа стоматологічної конструкції виготовляється з нейлону рожевого кольору конструкції та імітує ясна. Клініка Доброго Стоматолога надає послуги по якісному відновленню зубів, відсутніх у ротовій порожнині із застосуванням легких нейлонових протезів. Інформація про сучасні ортопедичні конструкції з інноваційного матеріалу надана на сайті  http://www.kds.ua/services/nejlonovye-protezy/. Лікарі використовують нейлонові протези у якості тимчасової ортопедичної конструкції для заміни відсутніх одиниць зубних рядів.

Показання до застосування

Стоматологи рекомендують проводити протезування із застосуванням штучних нейлонових зубів у ряді випадків. До них належать:

  • наявність алергічних реакцій у пацієнта на пластмасу, яка використовується при виготовленні протезів з акрилу;
  • повна або часткова відсутність одиниць зубних рядів;
  • діагностування протезного стоматиту, який з’являється у ротовій порожнині пацієнта при використанні акрилових протезів;
  • відсутність бажання клієнта обточувати сусідні зуби для установки моста при відсутності 1-2 їхніх одиниць.

Остаточне рішення про використання нейлонових протезів для відновлення функціонування зубних рядів приймає пацієнт. Він завжди має право вибирати різні ортопедичні конструкції та послуги по їхньому якісному встановленню у роті. Уся необхідна інформація про варіанти протезування представлена на веб-сторінці  http://www.kds.ua/services-cat/protezirovanie/.

 

Широкий вибір послуг, направлених на відновлення необхідної кількості зубів у ротовій порожнині, дозволяє ефективно вирішити проблему їхньої відсутності, згідно побажань та фінансовим можливостям клієнтів стоматологічних центрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here