Головна Новини Незабаром на Тернопільщині відбудеться “Свято першого пострілу”

Незабаром на Тернопільщині відбудеться “Свято першого пострілу”

За кілька днів відкриється сезон полювання на копитних та хутрових звірів, або як ще його називають мисливці “Свято першого пострілу.”

« 04 листопада 2017 року розпочинається довгоочікуване для справжніх мисливців ліцензійне полювання на копитних тварин ( козулю, кабана). Також з 5 листопада 2017 року мисливці зможуть полювати за відстрільними картками на зайця-русака та лисицю. Не зайвим буде нагадати всім мисливцям, які документи потрібні для полювання:
1. Посвідчення мисливця
2. Контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання
3. Картка відстрілу дичини (ліцензія на добування дичини)
4. Дозвіл на зброю (дозвіл на право зберігання, носіння мисливської рушниці)

Полювання на зайця-русака здійснюватиметься за відстрільними картками у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь погодженою Тернопільським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – одна голова. Норми відстрілу, лисиці не лімітована.
ДП «Бережанське ЛМГ» застерігає всіх мисливців, щоб вони дуже уважно і обережно поводились зі зброєю. Кожен повинен суворо дотримуватись встановлених правил полювання і внутрішнього розпорядку роботи мисливського господарства.
На передодні чудового свята першого пострілу хочу побажати всім мисливцям удачі, здоров’я.

Інженер Охорони і захисту лісу
ДП «Бережанське ЛМГ» Кустов В.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here