Головна Новини Небезпечні відходи скинули в лісосмузі

Небезпечні відходи скинули в лісосмузі

За одержаною Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області (далі – Інспекція) інформацією, 28.03.2017 року, за участю Киданецького сільського голови, проведено обстеження земельної ділянки на території Киданецької сільської ради Збаразького району у лісосмузі залізниці і виявлено 202 шт. упакованих відпрацьованих ртутьвмісних ламп. Таким чином їх власник позбувся аби не платити кошти за утилізацію орієнтовною сумою 1500 грн.

У відповідності до своїх повноважень безхазяйні небезпечні відходи працівниками Киданецької сільської ради упаковано в мішкотару та перевезено у складське приміщення для тимчасового зберігання. Інспекцією надано адреси ліцензованих суб’єктів господарювання, які здійснюють збирання відпрацьованих ртутьвмісних ламп. З одними із них, а саме з МП «Альфа» сільською радою домовлено про передачу ртутьвмісних ламп. Тепер кошти за утилізацію будуть заплачені із бюджету Киданецької сільської ради.

Інспекцією рекомендовано Киданецькому сільському голові у порядку ст.12 Закону України «Про відходи» звернутись до органів поліції для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності та відшкодування збитків за утилізацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here