Головна Новини Небезпечні атракціони випробовували прокурори

Небезпечні атракціони випробовували прокурори

У сезон роботи  в парках відпочинку атракціонів, які можуть створювати загрозу для життя і здоров’я дітей та з метою попередження випадків травматизму серед них та недопущення введення в експлуатацію об’єктів, що перебувають в неналежному технічному стані, прокуратурою області проведено перевірку атракціонів, дитячих гральних майданчиків.
Перевірку проводили спеціалісти контролюючих органів, зокрема, управління Держгірпромнагляду та Держтехногенбезпеки в області, Тернопільської обласної санітарно-епідеміологічної станції.
Перевіркою встановлювалися питання правомірності розміщення та функціонування атракціонів, наявності дозвільних документів та проектної документації, яка потрібна для експлуатації даних об’єктів, документів щодо їх технічного огляду та експертного обстеження, додержання техніки безпеки, висновків щодо безпечності їх використання для дітей тощо.
За результатами перевірок, заборонено експлуатувати 17 атракціонів, притягнуто до адміністративної відповідальності керівника одного з комунальних підприємств в області, з вини якого допущено порушення, а також його зобов’язано вжити заходи до їх усунення, про це нам повідомив, помічник прокурора області Юрій Матвійчук

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here